O nás

Kdo jsme:

Jsme dva bratři, kteří vždy táhli za jeden provaz a přáli si vytvořit společný pracovní směr. Jsme perfekcionisté, kterým vždy záleží na každém detailu, tím spíš pokud se jedná o detaily v oblasti módy a jejího způsobu zpracování.

Založení značky BadBros je tedy vyvrcholením dlouhodobého plánování a symbolem rodinného semknutí.

 

Co děláme:

Značka BadBros je módní značka spodního prádla a volnočasového oblečení.

Hlavním cílem značky BadBros je preferovat a podpořit českou výrobu s českými dodavateli. Naše zboží je šité s důrazem na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Záleží nám na precizním zpracování, na pohodlí a jedinečném střihu.

Proč to děláme:

Značku BadBros jsme založili za účelem vymýtit povědomí o tom, že kvalitní a luxusní oblečení rovná se drahé. My jsme přesvědčeni o tom, že to jde dělat jinak. Proto vzniklo naše motto „Neděláme věci jednoduše, děláme je správně“. To znamená, že nechceme vzít standardní střihy, zadat výrobu do Asie s myšlenkou ušít co nejrychleji, nejlevněji a poté se snažit zboží prodat na tuzemském trhu.

Nic nekopírujeme a vše co ušijeme je originál. Naše návrhářka navrhne kolekci, připraví se střih a ušijí se vzorky, které se testují a ladí do očekávané kvality.

Proto jakýkoliv druh oblečení, který u nás najdete, odpovídá dané kvalitě, je naprostý originál a to i z důvodů, že každý kompletní kus oblečení je šit ručně.